Top Sport

Љупчо Дориев

Дориев: Не заслуживме пораз од Саудиска Арабија

Фудбалската репрезентација на Македонија забележа пораз (1:0) од Саудиска Арабија на пријателскиот натпревар во Абу Даби. Домаќинот постигна гол во …

Дориев: Не заслуживме пораз од Саудиска Арабија Прочитај повеќе

Scroll to Top