Куман од Норич купува десен бек за 33 милиони евра

Барселона го продаде Нелсон Семедо во Вулверхемптон за 40 милиони евра, па сега стратегот на Каталонците, Роналд Куман е во …

Куман од Норич купува десен бек за 33 милиони евра Прочитај повеќе