Бјаџи: Маркез ќе освојуваше титули и со Дукати

Марк Маркез ќе ја освоеше титулата во Мото ГП шампионатот оваа година и со мотоцикл на Дукати, вели легендата на …

Бјаџи: Маркез ќе освојуваше титули и со Дукати Прочитај повеќе