Top Sport

Марцело Брозовиќ

Брозовиќ ги „расипал“ односите со сите во Интер пред продажбата во Ал-Наср

Интер се подготвени да го продадат Марцело Брозовиќ на саудискиот Ал-Наср откако Хрватот ги расипал односите со речиси сите во …

Брозовиќ ги „расипал“ односите со сите во Интер пред продажбата во Ал-Наср Прочитај повеќе

ПСЖ почнале преговори со Брозовиќ, Њукасл испратиле понуда од 35 милиони евра

Марцело Брозовиќ (30), во летниот преоден рок би можел да го напушти Интер. За заминувањето на хрватскиот репрезентативец од Интер …

ПСЖ почнале преговори со Брозовиќ, Њукасл испратиле понуда од 35 милиони евра Прочитај повеќе

Тензии на тренингот на Интер – Брозовиќ и Онана ќе се степаа

Пред утрешниот реванш против Бенфика во Лигата на шампионите, тензиите на тренингот на Интер неочекувано дојдоа до точка на вжештување …

Тензии на тренингот на Интер – Брозовиќ и Онана ќе се степаа Прочитај повеќе

Тренерите на Интер го караат Брозовиќ: Марцело, не сме во основно училиште!

По шпекулациите во италијанските медиуми дека во Интер планираат да го продадат Марцело Брозовиќ, хрватскиот репрезентативец доби лекција на тренинзите …

Тренерите на Интер го караат Брозовиќ: Марцело, не сме во основно училиште! Прочитај повеќе

Интер 10 пат по ред ќе има свој претставник во финалето на СП

Во моментот кога Лаутаро Мартинез го реализираше последниот пенал за Аргентина против Холандија и ги однесе „гаучосите“ во полуфиналето на …

Интер 10 пат по ред ќе има свој претставник во финалето на СП Прочитај повеќе

Scroll to Top