Top Sport

матија Перин

Голманот на Џенова: Короната е направена во лабораторија, не е од животни!

Матија Перин, голманот на Јувентус кој е на позајмица во екипата на Џенова ја прележа короната која повторно прави големи …

Голманот на Џенова: Короната е направена во лабораторија, не е од животни! Прочитај повеќе

Scroll to Top