Top Sport

Михаел Цорк

Дортмунд упорни: Ништо од трансферот на Санчо во Јунајтед

Иако призна дека во минатото имало разговори на двата клуба, спортскиот директор на Борусија Дортмунд, Михаел Цорк, повтори дека нема …

Дортмунд упорни: Ништо од трансферот на Санчо во Јунајтед Прочитај повеќе

Scroll to Top