Top Sport

милан гуровиќ

Приведен е екс-кошаркар, ги тепал сопругата и малолетната ќерка

Поранешниот кошаркарски репрезентативец на Србија, Милан Гуровиќ е приведен синоќа во полициска станица поради обвинение дека извршил семејно насилство. Според …

Приведен е екс-кошаркар, ги тепал сопругата и малолетната ќерка Прочитај повеќе

Scroll to Top