Тренерот на Раднички со најпростачката прес-конференција во историјата (видео)

По мечот од српската Суперлига меѓу Напредак од Крушевац и Раднички од Ниш, која заврши со 1:2 победа за гостите, …

Тренерот на Раднички со најпростачката прес-конференција во историјата (видео) Прочитај повеќе