Ивановиќ во Црвена звезда – Навивачите на Будуќност го прекриле со боја неговиот мурал

Црвена звезда се засили со најдобриот играч на Будуќност од Подгорица Никола Ивановиќ. Покрај Ивановиќ, актуелниот шампион во АБА лигата, …

Ивановиќ во Црвена звезда – Навивачите на Будуќност го прекриле со боја неговиот мурал Прочитај повеќе