Станчиу не клекнал против Англија во солидарност со Кудела

Романскиот репрезентативец Николае Станчиу решил да не клекне на едно колено пред стартот на пријателскиот меч со Англија вчера во …

Станчиу не клекнал против Англија во солидарност со Кудела Прочитај повеќе