Top Sport

Николас Пепе

Бешикташ сака да го купи најголемото трансферно промашување на Арсенал

Напаѓачот што не успеа да се наметне во Арсенал, Николас Пепе, би можел да ја продолжи кариерата во Турција. Бешикташ …

Бешикташ сака да го купи најголемото трансферно промашување на Арсенал Прочитај повеќе

Арсенал го сруши рекордот – Пепе од Лил во Лондон за 80 милиони евра

Фудбалскиот клуб Арсенал официјално објави дека Николас Пепе е нов играч на лондонската екипа. „Топчиите3 го срушија клупскиот рекорд затоа …

Арсенал го сруши рекордот – Пепе од Лил во Лондон за 80 милиони евра Прочитај повеќе

Scroll to Top