Казна за поранешниот напаѓач на Челси за мастурбација во јавност!

Поранешниот напаѓач на повеќе премиерлигашки клубови, Нил Шиперли доби казна од 12 месеци јавна работа откако призна дека мастурбирал пред …

Казна за поранешниот напаѓач на Челси за мастурбација во јавност! Прочитај повеќе