Нуни Омот замина од МЗТ

Кенискиот интернационалец Нуни Омот завчера, против Сутјеска во Никшиќ, го одигра последниот натпревар во дресот на МЗТ Скопје Аеродром,. Во …

Нуни Омот замина од МЗТ Прочитај повеќе