Top Sport

обложување

Сомнително обложување околу жолт картон на играч на Арсенал

Англиската Фудбалска асоцијација (ФА) истражува еден жолт картон добиен од играч на Арсенал во меч од Премиерлигата оваа сезона поради …

Сомнително обложување околу жолт картон на играч на Арсенал Прочитај повеќе

УЕФА го стави Ибрахимовиќ под истрага за сопственост на обложувалница!

УЕФА потврди дека ѕвездата на Милан, Златан Ибрахимовиќ е под истрага на Етичката комисија на федерацијата поради негова вклученост во …

УЕФА го стави Ибрахимовиќ под истрага за сопственост на обложувалница! Прочитај повеќе

Руни за проблемот со обложувањето: Како да не беа вистински пари

Легендата на Манчестер јунајтед и англиската репрезентација, Вејн Руни призна дека на почетокот на својата кариера имал голем проблем со …

Руни за проблемот со обложувањето: Како да не беа вистински пари Прочитај повеќе

„Махер“ од Шибеник – пет точни резултати за заработувачка од 57 илјади евра!

На Балканот се сакаат обложувалниците. И има вистински „мајстори“ за погодување. По двете македонски огромни добивки за мал влог, еден …

„Махер“ од Шибеник – пет точни резултати за заработувачка од 57 илјади евра! Прочитај повеќе

Играч од Премиер лигата потрошил 5.5 милиони фунти на обложување!

Една ѕвезда од Премиер лигата доби забрана од англиски букмејкер откако потрошил 5.5 милиони фунти за неколку месеци на обложување, …

Играч од Премиер лигата потрошил 5.5 милиони фунти на обложување! Прочитај повеќе

Scroll to Top