НБА: Нуркиќ го неутрализира учинокот на Вокер (Видео)

Екипите на Портланд, ЛА Лејкерс, Бостон, Торонто и Орладо забележаа победи во натпреварите кои изминатата ноќ се одиграа во НБА …

НБА: Нуркиќ го неутрализира учинокот на Вокер (Видео) Прочитај повеќе