(ВИДЕО) Скандалозни сцени во Словенија: Тренерот на Радомље му удри шлаканица на Ибричиќ

Радомље синоќа го победи Домжале со 1:0 во натпреварот од 36. коло на словенечката Прва лига, но натпреварот остана во …

(ВИДЕО) Скандалозни сцени во Словенија: Тренерот на Радомље му удри шлаканица на Ибричиќ Прочитај повеќе