Шифрин го одбрани кристалниот глобус

Микаела Шифрин ја одбрани титулата во генерален пласман од Светскиот куп во алпско скијање на пет трки пред крајот на …

Шифрин го одбрани кристалниот глобус Прочитај повеќе