Расел Кроу му одговори на Клоп: Форца Рома!

Менаџерот на Ливерпул, Јирген Клоп изјави дека е подготвен да го ангажира „Гладијаторот“ за вечерашната пресметка со Рома, по што …

Расел Кроу му одговори на Клоп: Форца Рома! Прочитај повеќе