Диета на шампиони – Варди вечерта пред натпревар јаде пица и пие пиво

Поранешниот соиграч на Џејми Варди во Лестер, Ричи Де Лет вели дека неверојатниот англиски напаѓач е „придвижуван“ од необична шампионска …

Диета на шампиони – Варди вечерта пред натпревар јаде пица и пие пиво Прочитај повеќе