Интер го договориле трансферот на Де Паул

Првиот оперативец на Интер, Бепе Марота, според италијанските медиуми го договорил првиот трансфер за летниот преоден рок. По завршувањето на …

Интер го договориле трансферот на Де Паул Прочитај повеќе