Лас Палмас ангажирале детективи да следат сопствен фудбалер!

Шпанскиот второлигаш Лас Палмас се најде во незгодна ситуација, откако барајќи изговор да го продадат својот фудбалер од средниот ред …

Лас Палмас ангажирале детективи да следат сопствен фудбалер! Прочитај повеќе