Top Sport

Телстар 18

Фудбалер лажел дека е болен за да оди да го гледа Ајакс – добил отказ! (фото)

Жорди ван дер Лан има 25 години и до пред некој ден бил фудбалер на холандскиот второлигаш, Телстар. Младиот напаѓач …

Фудбалер лажел дека е болен за да оди да го гледа Ајакс – добил отказ! (фото) Прочитај повеќе

Scroll to Top