Тренерот на Тигрес казнет бидејќи пушел за време на натпревар

Рикардо „Тука“ Ферети, тренерот на мексиканскиот прволигаш Тигрес, доби суспензија од еден меч откако беше „фатен“ како пуши за време …

Тренерот на Тигрес казнет бидејќи пушел за време на натпревар Прочитај повеќе