ФК Партизан: Изјавите на Стојковиќ се поттикнати од судиската неправда

Фудбалскиот клуб Партизан, со соопштение се огласи по повод изјавите на голманот Владимир Стојковиќ, дадени по завршувањето на 158. дерби …

ФК Партизан: Изјавите на Стојковиќ се поттикнати од судиската неправда Прочитај повеќе