Top Sport

Валериј Карпин

Танц на рускиот селектор Карпин – разбра дека се пред Хрватите на табелата

Фудбалската репрезентација на Русија на најдобар начин го искористи ремито на Хрватска со Словачка и со победата од 2-1 нагости …

Танц на рускиот селектор Карпин – разбра дека се пред Хрватите на табелата Прочитај повеќе

Scroll to Top