Тоа е „класа“ – Валеро Ривера со „невозможен“ гол против својот поранешен клуб

Вчера Нант на Кирил Лазаров добро го испоти лидерот во групата А во Лигата на шампионите, Барселона, кои во финишот …

Тоа е „класа“ – Валеро Ривера со „невозможен“ гол против својот поранешен клуб Прочитај повеќе