Оваа ноќ не е негова! Вут Фес си даде два автогола за седум минути!

Белгискиот дефанзивец на Лестер, Вут Фес успеа да си даде два автогола во финишот на првото полувреме на мечот помеѓу …

Оваа ноќ не е негова! Вут Фес си даде два автогола за седум минути! Прочитај повеќе