Top Sport

ВВЕ

Тајсон Фјури го доби WWE дебито во Саудиска Арабија со „нокаут“ (видео)

Поранешниот светски шампион во тешка категорија, Тајсон Фјури победи во своето кечерско деби на ВВЕ Краун џуел натпреварувањето во Саудиска …

Тајсон Фјури го доби WWE дебито во Саудиска Арабија со „нокаут“ (видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top