Top Sport

ЖРК Будуќност

Ракометна бомба во Подгорица – Андреа Лекиќ се сели во Будуќност

Поранешната ракометарка на Вардар, Србинката Андреа Лекиќ потпиша двегодишен договор со Будуќност од Подгорица. Лекиќ во главниот град на Црна …

Ракометна бомба во Подгорица – Андреа Лекиќ се сели во Будуќност Прочитај повеќе

Scroll to Top