Хамилтон подготвен да се „откаже од сè“

Луис Хамилтон ги загрижи своите фанови на социјалните мрежи, откако на Инстаграм постави „загрижувачка“  порака дека е подготвен да се … Продолжи со читање Хамилтон подготвен да се „откаже од сè“