Бејл стрелаше, Тотенхем во полуфиналето на Карабао купот

Тотенхем се приклучи на Манчестер сити и Брентфорд во полуфиналето на англискиот Лига куп (Карабао куп), откако со 3:1 славеа … Продолжи со читање Бејл стрелаше, Тотенхем во полуфиналето на Карабао купот