Давид Силва откри дека прерано родениот син се бори за живот!

Играчот од средниот ред на Манчестер сити, Давид Силва откри дека неговиот син е роден предвреме и дека се бори … Продолжи со читање Давид Силва откри дека прерано родениот син се бори за живот!