Европска катастрофа за Рома на Мурињо, Тотенхем загуби во Холандија

По фантастичниот старт на сезоната, Рома на Жозе Мурињо како да „подазастана“, откако на гостувањето во Норвешка доживеа тежок 6:1 … Продолжи со читање Европска катастрофа за Рома на Мурињо, Тотенхем загуби во Холандија