Конте: Нема конфликт со Лаутаро, нормално е да се лути

Тренерот на Интер, Антонио Конте вели дека не постои конфликт со неговиот аргентински напаѓач Лаутаро Мартинез, откако тој јавно ја … Продолжи со читање Конте: Нема конфликт со Лаутаро, нормално е да се лути