Ковачиќ го „труе“ Мората со српски турбо-фолк! (видео)

Матео Ковачиќ повторно се „обедини“ со Алваро Мората, откако двајцата прво беа колеги во Реал Мадрид, а сега и во … Продолжи со читање Ковачиќ го „труе“ Мората со српски турбо-фолк! (видео)