Кутрото дете! Сакаше фризура како Кристијано, а доби стил како бразилскиот Роналдо (видео)

Карантинот поради корона вирусот некои деца ќе го паметат долго, како овој млад навивач на Челси кој од својот татко … Продолжи со читање Кутрото дете! Сакаше фризура како Кристијано, а доби стил како бразилскиот Роналдо (видео)