Top Sport

Кутрото дете! Сакаше фризура како Кристијано, а доби стил како бразилскиот Роналдо (видео)

Карантинот поради корона вирусот некои деца ќе го паметат долго, како овој млад навивач на Челси кој од својот татко побара да добие фризура како Кристијано Роналдо, но наместо тоа доби фризура како бразилскиот Роналдо и од тоа од славната 2002 година.

Кога таткото заврши со работа, реакцијата на детето беше бесценета!

Роналдо на СП во 2002 ги изненади сите со својата необична фризура, која сепак, не успеа да стане мода.

Scroll to Top