Лацио се заканува со излегување од Серија А (видео)

Италијанските медиуми тврдат дека Лацио сериозно размислува за излегување од Серија А по контроверзниот пораз од Торино во понеделникот. Според … Продолжи со читање Лацио се заканува со излегување од Серија А (видео)