Најпопуларната спортска новинарка во Италија наполни 29 години (фото)

Најпопуларната спортска новинарка во Италија, Дилета Леота вчера го прослави својот 29-ти роденден. Атрактивната новинарка која стана позната по известувањето … Продолжи со читање Најпопуларната спортска новинарка во Италија наполни 29 години (фото)