Навивачите на Челси се свртеа и против „најмоќната жена во фудбалот“

Катастрофалните резултати на Челси не поставија притисок само кон менаџерот Маурицио Сари, откако дел од фановите на „сините“ сметаат дека … Продолжи со читање Навивачите на Челси се свртеа и против „најмоќната жена во фудбалот“