Навивачите на Рајо го прекинаа натпреварот со Албасете: Зозулија ти си нацист

Навивачите на Рајо Валјекано го прекинаа дуелот од 20 коло во Сегунда. На „Валјехас“ тие во текот на првото полувреме … Продолжи со читање Навивачите на Рајо го прекинаа натпреварот со Албасете: Зозулија ти си нацист