Нова епизода од сагата „Погба во Реал Мадрид“

Зинедин Зидан се сретнал со Пол Погба во Дубаи. Според медиумите францускиот тренер го договарал трансферот на сонародникот. Зидан цело … Продолжи со читање Нова епизода од сагата „Погба во Реал Мадрид“