Падна најбрзиот гол во историјата на Премиер лигата (видео)

Шејн Лонг донесе водство за Саутемптон на гостувањето кај Ватфорд со најбрзиот гол во историјата на Премиер лигата, откако го … Продолжи со читање Падна најбрзиот гол во историјата на Премиер лигата (видео)