Роналдињо префрлен во домашен притвор

Некогаш најдобриот светски фудбалер Роналдињо е префрлен во домашен притвор. Почетокот на судењето во Парагвај Роналдињо ќе го чека во … Продолжи со читање Роналдињо префрлен во домашен притвор