Шефот на „Златната топка“: Единствена мотивација на Роналдо е да има повеќе титули од Меси

Ако се верува на шпекулациите, утре Лионел Меси ќе освои рекордна седма „Златна топка“, нешто што сигурно ќе го изнервира … Продолжи со читање Шефот на „Златната топка“: Единствена мотивација на Роналдо е да има повеќе титули од Меси