Славија објави видео за тортурата во Глазгов – Ова УЕФА мора да го види

Натпреварот помеѓу Глазгов Ренџерс и Славија Прага, како сега стојат работите ќе се најде и пред Дисциплинската комисија на УЕФА. … Продолжи со читање Славија објави видео за тортурата во Глазгов – Ова УЕФА мора да го види