Спречена тепачка помеѓу Меси и Лукас Нава

Метеж на теренот настанал на теренот по завршувањето на натпреварот помеѓу Боливија и Аргентина (1:2). Вербалната расправија помеѓу Лионел Меси … Продолжи со читање Спречена тепачка помеѓу Меси и Лукас Нава