Столчето кое Мурињо го доби на гости на „Росет парк“ е фантастично

Гостувањето на Тотенхем и „Специјалниот“ Жозе Мурињо на „Росет парк“ во Крозби, предградието на Ливерпул кај осмолигашот Марин не донесе … Продолжи со читање Столчето кое Мурињо го доби на гости на „Росет парк“ е фантастично