Винисиус ги казни Ливерпул, Сити во 90-тата минута извади победа над Дортмунд

Бразилскиот талент Винисиус Жуниор првпат во кариерата постигна два гола, за да ги предводи Реал Мадрид до 3:1 победа над … Продолжи со читање Винисиус ги казни Ливерпул, Сити во 90-тата минута извади победа над Дортмунд