Вистинска битка на Давид и Голијат – осмолигашот Марин го пречекува Тотенхем

Едните имаат стадион кој чини милијарда фунти и го имаат „специјалниот“ Жозе Мурињо за тренер. Другите, пак играат во Северната … Продолжи со читање Вистинска битка на Давид и Голијат – осмолигашот Марин го пречекува Тотенхем